Okresní včelařská přednáška 2016

Okresní včelařská přednáška 2016 se uskuteční v sobotu 9. ledna 2016 od 9.00 hod v Kulturním domě v Mlázovicích. Přednáší př. Václav Švamberk na téma APIMONDIA 2015 Jižní Korea.

Okresní organiza ČSV Jičín zve své členy a příznivce včelaření na Okresní včelařskou přednášku 2016. Jako každý rok i tentokrát se koná druhou lednovou neděi v Kulturním domě v Mlázovicích. Letos se tedy sejdeme 9. ledna 2016 od 9-ti hodin. Přednáška bude na téma "APIMONDIA 2015 Jižní Korea" a slova se ujme bývalý předseda našeho včelařského svazu a přední odborník v oblasti včelařství přítel RNDr. Václav Švamberk. Zaměří se na nové trendy a poznatky v oboru a vysvětlí nám kam se ubírá světové včelařství v porovnání se včelařstvím v České republice.

V průběhu přednášky se podává občerstvení (káva, čaj, nealko, pivo) a k obědu jsou připraveny speciality myslivecké kuchyně. Vstupné na přednášku je 20,- Kč. Prosíme členy Českého svazu včelařů, aby si k prezenci připravili své číslo chovatele. Rádi uvítáme i včelaře z okolních okresů a stejně tak i zájemce o včelaření, kteří nejsou členy včelařského svazu.

 

Příloha: pozvánka na okresní včelařskou přednášku 2016